O nás

Nová reklama má již od svých začátků zřetelnou představu o svých hodnotách a cílech. Dokáže je definovat a na jejich základě postavit obchodní strategii.

Spolehlivost, kvalita, inteligence a vystupování nepovažuje Nová reklama za klišé ale za firemní kulturu. Nová reklama je v současné době jednou z vůdčích agentur regionu a hodlá v tomto trendu i nadále pokračovat.

Důraz na kvalitu

Jsme agenturou, která dbá o vysokou kvalitu svých kreativců a technických pracovníků. Následně jejich um a šikovnost vhodným způsobem podává zákazníkům v podobě profesionálně odvedených prací či dodaných výrobcích. Vždy volíme ty nejlépe padnoucí principy a materializujeme ty nejvhodnější myšlenky.

Nová reklama nabízí svým zákazníkům vedle kvality svých služeb také další přidané hodnoty, proto jde strategie společnosti proti povrchním principům typu „vyrob, inkasuj a o nic víc se nestarej", naopak. Snažíme se nabízet a doporučovat vždy několik možných či vhodných variant a smysluplně vybíráme společně se zákazníkem tu správnou.

Inovace

Pro Novou reklamu jsou inovace velmi důležité hned v několika rovinách. První se týká samotného personálu. Inovovat totiž lidské vědomosti považujeme v naší společnosti za jeden z klíčových aspektů. Neustálé zvyšování osobních kvalit a dovedností je důležitou součástí při individuálním přístupu k zákazníkovi. Druhá oblast se týká nabídky sortimentu služeb a třetí oblastí je inovace technologií a materiálů. Konečně čtvrtou rovinou je vhodně volená spolupráce s vybranými a spřízněnými společnostmi. To vše naší společnosti umožňuje nabízet vždy profesionálně technicky i emočně odvedenou práci.

Interiér firmy