Reklamní předměty

Reklamní předmětyPosilněte marketingovou image své společnosti nebo jen udělejte radost svým blízkým.

Nabízíme vám širokou škálu reklamních a dárkových předmětů včetně správné volby potisku – pro každý povrch se nehodí každá technologie.

Využijte našich značných zkušeností v oboru a nechte si poradit. Ne každý výrobek je kvalitní a ne každý předmět je vhodný k propagaci vaší firmy nebo jako dárek pro vaši blízkou osobu.

Pomůžeme vám vybrat správnou technologii výroby, která bude odpovídat jak kvalitou tak i cenou.

Pískování

Pískování je velice efektní a luxusní technika povrchové úpravy reklamních a dárkových předmětů, při kterém se proudem jemných částic otryskává povrchová vrstva materiálu.

Touto metodou dekorujeme lahve vína, sklenice, zrcadla, nerezové tabulky a keramické předměty.

Obdarujte své významné obchodní partnery exkluzivním balením pískované láhve vína s originálními skleničkami. Oceňte netradiční plaketou vítěze soutěže, nebo si námi nechte vyrobit orientační systém z pískované nerezi.

PískováníPotisk textilu

Ať už jako firma sháníte nevšední trička na firemní akci, pracovní oděvy ve firemním stylu nebo jen chcete být originál, respektive nosit originál – jsme tu pro vás. Nabízíme potisk textilu v širokém spektru materiálů, ve všech velikostech, pro dospělé i děti.

Využijte příležitost připravit si od nás originální potisk pracovních oděvů pro firemní personál, sportovních dresů, táborových, vodáckých či školních (absolventských) triček, zástěr, šátků a šál, textilních tašek, prostírání či ubrusů.

Firemní textil

Obohaťte marketingovou propagaci své firmy o reprezentativní pracovní oděvy s potiskem dle grafického manuálu.

Potiskneme pro vás trička na teambuildingové akce, montérky, somelierské zástěry nebo ubrusy.

Originální trička

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým originálním oblečením. Nechte si profesionálně připravit tričko, mikinu či bundu podle vašich představ, nebo si grafiku připravte sami a zbytek nechte na nás.

Neoslovuje-li vás potisk textilu z katalogů, jsme pro vás ta pravá volba.