Výroba reklamy

vyroba-reklamyPotřebujete prezentovat provozovnu vaší společnosti či zviditelnit firemní vůz?

Vyslechneme si vaši představu, vybereme vhodnou technologii, připravíme pro vás grafický návrh a realizujeme reklamní polep výlohy nebo vozu, vyrobíme světelnou tabuli, orientační systém či 3D na míru.

Reklamní polepy

Reklamní polepy nachází své uplatnění jak pro vnitřní, tak i pro venkovní užití. Ať už jde o polepy vozů, prodejních výloh nebo orientačních systémů. Nechte si od nás navrhnout atraktivní reklamní polep, který bude vaši firmu náležitě prezentovat.

Světelná reklama

Prosvětlete svou 3D reklamu z akrylu klasickými neonovými trubicemi či moderními LED diodami, nebo naopak podsvětlete neprůhledná písmena z tvrzeného polystyrenu, plastu nebo kovu.

U jednodušší varianty světelné reklamy se jedná o prosvícené jednostranné nebo oboustranné světelné panely s hliníkovým nebo plastovým rámem. Prosvětlená plocha je tvořena akrylátem polepeným translucentními samolepicími nebo tištěnými fóliemi.

vyroba reklamy orientacni systemyOrientační systémy

Hotely, nemocnice, firemní areály či budovy, naučné či vinné stezky nebo značení ulic jsou jen malým výčtem možností, kde je využití orientačních systémů nejen vhodným estetickým prvkem, ale současně i nutností pro bezchybnou orientaci.

Orientační systémy mohou sloužit jak v interiérech rozlehlé budovy, tak i v exteriérech komplexu budov a tras.

Orientační systémy mohou být samostatně stojící, nebo instalované na stěny či dveře budov, ale i na podlahy a další netradiční místa. Vždy je potřeba klást důraz na jednoduchost a funkčnost určující vizuální provedení.

Jsme schopni vyrábět systémy z nejrůznějších materiálů – ať už jde o plast, kov, dřevo, sklo nebo keramika – a velikostí. Samozřejmostí je úplný servis od projektové dokumentace a grafického ztvárnění až po konečnou realizaci včetně samotné montáže.

3D reklama

Dejte své reklamně třetí rozměr. Současné technologie výroby reklamních produktů umožňují výrobu plastických logotypů, nápisů či piktogramů. Označte tak svoji firmu, vstupní portál či veletržní plochu.

K realizaci používáme tvrzený (extrudovaný) polystyren s množstvím možných povrchových úprav a imitací.

Specialitou je použití kovů, dřeva, skla, keramiky nebo plastů (akrylu) s případným podsvětlením.

Velkoformátová reklama

Nudí vás malý formát? Chcete být opravdu vidět? Využijte dodávek velkoformátového tisku Nové reklamy.

Tiskneme na širokou škálu materiálů a dokážeme tak vyrobit nápadité polepy aut, bannery všech rozměrů, plakáty, mapy, velkoformátové fotografie, umělecká plátna nebo samolepicí vysoce odolné viněty a samolepky s výsekem.